До уваги всіх прихильників та гоблінів, найгубкіший час року просто покращився: Freeform офіційно оприлюднив графік свого "31 ночі на Хеллоуїн!"
Якщо спеціальний здається значно довшим, ніж у минулому, це тому, що він є - мережа додала 18 днів злісно хороших фільмів для цієї осені. Весь жовтень ви зможете спіймати улюблені фільми, серед яких «Кошмар перед Різдвом», «Сімейство Аддамс» та навіть марафон « Хокус Покус» .
Готові відзначити свої календарі на страшну кіноподії сезону? Повний список тут:
Понеділок, 1 жовтня
5 вечора / 4с: ParaNorman
7:10 вечора / 6: 10с: Кошмар перед Різдвом
20:50 / 7: 50c: Hocus Pocus
12 ранку / 11с: ПараНорман
Вівторок, 2 жовтня
17:00 / 4с: Кошмар перед Різдвом
18:30 / 5: 30c: Hocus Pocus
20:30 / 7: 30c: Університет Монстера
12:00 / 11с: Віллі Вонка та Шоколадна фабрика (1971)
Середа, 3 жовтня
16:00 / 3c: Віллі Вонка та шоколадна фабрика (1971)
18:30 / 5: 30с: Університет Монстера
21:00 / 8с: Дім монстрів
12 ранку / 11с: Фінальні дівчата
Четвер, 4 жовтня
5 вечора / 4с: ParaNorman
19:00 / 6в: Дім монстрів
21:00 / 8в: Сім'я Аддамс (1991)
12 ранку / 11с: Дух підлітків
П’ятниця, 5 жовтня
12:30 вечора / 11: 30c: Пастка для батьків (1998)
15:30 / 2: 30c: Чарлі та шоколадна фабрика (2005)
18:10 / 5: 10c: Сім'я Аддамс (1991)
20:20: 7: 20c: Гуні
12 ранку / 11с: Сніданок
Субота, 6 жовтня
7 ранку / 6с: Пастка для батьків (1998)
10:10 / 9: 10с: Дім монстрів
12:20 вечора / 11: 20в: Віллі Вонка та шоколадна фабрика (1971)
14:50 / 1: 50c: Мансіо з привидами (2003)
16:55 / 3: 55c: Гуні
19:35 / 6: 35 c: Hocus Pocus
21:45 / 8: 45c: Maleficent
23:50 / 10: 50c: Теплі тіла
Неділя, 7 жовтня
7 ранку / 6с: Дім монстрів
9:10 ранку / 8: 10с: Віллі Вонка та шоколадна фабрика (1971)
11:40 ранку / 10: 40с: особняк з привидами (2003)
13:50 / 12: 50c: Аліса в країні чудес (2010)
16:25 / 3: 25c: Hocus Pocus
6: 35/5: 35c: Maleficent
20:40 / 7: 40c: Суїні Тодд: Демон-перукар з Фліт-Стріт (2007)
23:20 / 10: 20c: Темні тіні (2012)
Понеділок, 8 жовтня
16:00 / 3c: Суїні Тодд: Демон-цирульник Фліт-стріт (2007)
18:30 / 5: 30c: Темні тіні (2012)
21:00 / 8в: Сім'я Аддамс (1991)
12:00 / 11c: Clue (1985)
Вівторок, 9 жовтня
15:00 / 2с: Парк J урассік (1993)
18:00 / 5с: Сім'я Аддамс (1991)
20:00 / 7с: Місіс Дубтфір
12 ранку / 11с: Теплі тіла
Середа, 10 жовтня
15:00 / 2с: втрачений світ: парк Юрського періоду
18:00 / 5с: Місіс Дубтфір
21:00 / 8с: Hocus Pocus
12 ранку / 11с: ПараНорман
Четвер, 11 жовтня
16:30 / 3: 30c: ParaNorman
18:40 / 5: 40c: Hocus Pocus
8:50 вечора / 7: 50c: зневірений я
12:00 / 11в : "Бокстроли"
П’ятниця, 12 жовтня
14:00 / 1с: "Бокстроли"
16:10 / 3: 20c: Болт
18:20 вечора / 5: 20с: Відчайдушний Мене
20:30 / 7: 30c: Заморожено
12 ранку / 11с: Горбатий Нотр-Дам
Субота, 13 жовтня
7 ранку / 6с: ПараНорман
9:05 ранку / 8: 05в: Горбатий Нотр-Дам
11:10 / 10: 10c: Болт
13:15 / 12: 15в: Кошмар перед Різдвом
14:50 / 1: 50c: Hocus Pocus
5 вечора / 4с: Заморожений
19:25 / 6: 25c: Monsters, Inc.
21:30 / 8: 30с: Університет Монстрів
12:00 / 11с: Сім'я Аддамс (1991)
Неділя, 14 жовтня
7 ранку / 6в: Суїні Тодд: Демон-цирульник Фліт-стріт (2007)
9:30 ранку / 8: 30в: Кошмар перед Різдвом
11:10 / 10: 10c: Сім'я Аддамс (1991)
13:15 / 12: 15c: Hocus Pocus
15:25 / 2: 25c: Monsters, Inc.
17:30 / 4: 30c: Університет Монстрів
20:00 / 7с: прикраса Діснея: Магія Хеллоуїна
21:00 / 8с: Готель Трансільванія
23:00 / 10с: Пастка для батьків (1998)
Понеділок, 15 жовтня
16:00 / 3c: ParaNorman
18:00 / 5с: Готель Трансільванія
20:00 / 7с: Пастка для батьків (1998)
12 ранку / 11с: Дім монстрів
Вівторок, 16 жовтня
15:30 / 2: 30c: прикрашання Діснея: Магія Хеллоуїна
16:30 / 3: 30c: Дім монстрів
18:30 / 5: 30c: Віллі Вонка та шоколадна фабрика (1971)
20:55 / 7: 55c: Hocus Pocus
12 ранку / 11с: Мулан
Середа, 17 жовтня
14:00 / 1с: Віллі Вонка та шоколадна фабрика (1971)
16:30 / 3: 30c: Мулан
18:30 / 5: 30c: Hocus Pocus
20:30 / 7: 30c: Суїні Тодд: Демон-перукар з Фліт-Стріт (2007)
12:00 / 11с: Сім'я Аддамс (1991)
Четвер, 18 жовтня
16:00 / 3c: Суїні Тодд: Демон-цирульник Фліт-стріт (2007)
18:30 / 5: 30c: Темні тіні (2012)
21:00 / 8в: Сім'я Аддамс (1991)
12 ранку / 11с: Меггі
П’ятниця, 19 жовтня
15:30 / 2: 30c: Темні тіні (2012)
18:10 / 5: 10в: Гуні
20:50 / 7: 50c: Готель Трансільванія
12 ранку / 11с: Дім монстрів
Субота, 20 жовтня
7 ранку / 6с: Дім монстрів
9:05 ранку / 8: 05с: ParaNorman
11:10 / 10: 10с: Hocus Pocus
13:20 / 12: 20c: Гуні
16:00 / 3с: Кошмар перед Різдвом
17:35 / 4: 35c: Готель Трансільванія
19:40 / 6: 40c: Hocus Pocus
21:50 / 8: 50c: Сім'я Аддамс (1991)
23:55 / 10: 55c: Особняк з привидами (2003)
Неділя, 21 жовтня
7 ранку / 6с: ПараНорман
9 ранку / 8с: Моторошні приятелі
11:05 ранку / 10: 05с: Хокус Покус
13:15 / 12: 15c: Особняк з привидами (2003)
15:20 / 2: 20c: Кошмар перед Різдвом
17:00 / 4с: Сім'я Аддамс (1991)
7:05 вечора / 6: 05с: Hocus Pocus
21:15 / 8: 15c: Малефікент
23:20 / 10: 20c: Суїні Тодд: Демон-перукар з Фліт-стріт (2007)
Понеділок, 22 жовтня
16:00 / 3c: Maleficent
18:10 / 5: 10c: Hocus Pocus
8:20 вечора / 7: 20в: Відьми Іствіку
12 ранку / 11с: Теплі тіла
Вівторок, 23 жовтня
16:00 / 3c: Hocus Pocus
18:10 / 5: 10в: Відьми Іствіку
20:50 / 7: 50c: Сім'я Аддамс (1991)
12 ранку / 11с: Дім монстрів
Середа, 24 жовтня
16:00 / 3с: прикрашання Діснея: Магія Хеллоуїна
17:00 / 4с: Дім монстрів
19:00 / 6в: Сім'я Аддамс (1991)
21:00 / 8с: Готель Трансільванія
12 ранку / 11с: Моторошні приятелі
Четвер, 25 жовтня
16:00 / 3c: Парк Юрського періоду (1993)
19:00 / 6с: Готель Трансільванія
21:00 / 8в: особняк з привидами (2003)
12 ранку / 11с: Фінальні дівчата
П’ятниця, 26 жовтня
12:30 / 11: 30c: Парк Юрського періоду (1993)
15:35 / 2: 35c: Загублений світ: Парк Юрського періоду
18:40 / 5: 40c: особняк з привидами (2003)
20:50 / 7: 50c: Hocus Pocus
12 ранку / 11с: Дух підлітків
Субота, 27 жовтня
7 ранку / 6с: Темні тіні (2012)
9:40 ранку / 8: 40с: Чарлі та шоколадна фабрика (2005)
12:20 вечора / 11: 20в: Сім'я Аддамс (1991)
14:30 / 1: 30c: Hocus Pocus
16:40 / 3: 30c: Monsters, Inc.
18:50 / 5: 50c: Університет Монстрів
9: 20 вечора / 8: 20в: Готель Трансільванія
23:25 / 10: 25c: Історія іграшок TERROR!
23:55 / 10: 55c: ParaNorman
Неділя, 28 жовтня
7 ранку / 6с: Чарлі і шоколадна фабрика (2005)
9:40 ранку / 8: 40в: сім'я Адамс
11:50 / 10: 50c: Hocus Pocus
14:00 / 1с: Історія іграшок про ТЕРРОР!
14:30 / 1: 30c: Monsters, Inc.
16:35 / 3: 35c: Університет Монстрів
19:05 / 6: 05с: Готель Трансільванія
21:10 / 8: 10c: Hocus Pocus
11:20 вечора / 10: 20с: Гуні
Понеділок, 29 жовтня
16:30 / 3: 30c: Гуні
7:10 вечора / 6: 10с: Великий герой 6
21:20 / 8: 20в: Кошмар перед Різдвом (випуск 25-ї річниці)
12:00 / 11с: Сім'я Аддамс (1991)
Вівторок, 30 жовтня
14:30 / 1: 30c: Великий герой 6
16:40 / 3: 40c: Hocus Pocus
18:45 / 5: 45в: Кошмар перед Різдвом
20:25 / 7: 25c: Історія іграшок TERROR!
20:55 / 7: 55c: Сім'я Аддамс (1991)
12 ранку / 11с: Теплі тіла
Середа, 31 жовтня
7:30 ранку / 6: 30c: Hocus Pocus
11 ранку / 10с: Історія іграшок про ТЕРРОР!
11:30 / 10: 30с: Прикраси Діснея: Магія Хеллоуїна
12:30 вечора / 11: 30c: Hocus Pocus
14:40 / 1: 40c: Hocus Pocus
16:45 / 3: 45c: Hocus Pocus
18:50 / 5: 50c: Hocus Pocus
20:55 / 7: 55c: Hocus Pocus
12 ранку / 11с: Хокус Покус
(г / т вільна форма)